www.bizmakersamerica.org - BizMakersofAmerica

CRAFT YAPI

Business Services
İstanbul, 34775

Show Phone Number
MAKE A CONNECTION CRAFT YAPI is accepting messages: Send Message

About CRAFT YAPI

Craft Yapı, alanında RTV2 silikon ürünleri sağlayarak uygun fiyatla birlikte satışını sunmaktadır.  RTV2 kalıp silikonu günümüzde bir çok iş alanında kullanımı sağlanmaktadır. Bu alanlar olarak tekstil, otomotiv, yapı, hediyelik eşya, inşaat ve elektrik alanlarında kullanılması sağlanmaktadır. Yer alan silikon modelleri uzman firmalar tarafından yapılması sağlanarak hareket edilmesi gerekmektedir. Craft Yapı titizlik ve uzman kadrosuyla birlikte yaparak alanında öncü bir şekilde ilerleme sağlamaktadır.

Craft yapı müşterilerine özel ayrıcalıklar sunarak en değerli konuma getirmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve en kısa süre içerisinde teslimat sunarak sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Güçlü firmaların en önemli özelliği sürekli olarak gelişim sağlanarak hareket etmesidir. Craft Yapı bunu sağlayarak her geçen gün işlevselliği artırarak hareket etmektedir. Ayrıca firmamız yurt dışına da ihracat yaparak da daha da büyümeye çalışmaktadır. 

Satış öncesi ve satış sonrası desteğiyle birlikte hareket ederek tam kapsamlı işimizi sağlamaktayız. Stok durumları sürekli olarak güncellenerek ve istediğiniz siparişi verilen tarihler içerisinde sağlayarak iş gücünüzde herhangi sıkıntı yaşamadan teminatı yapmaktayız. Ödeme seçeneği ve fiyat uygunluğu sağlayarak firmalarımıza en uygun desteği sağlamaktayız.

Company Details

Contact Information

Company Name
CRAFT YAPI
Phone Number
Show Phone Number
Location
Şerifali, Burhan Sk. no:58/A, 34775 Ümraniye/İstanbul
İstanbul, 34775
Turkey
Get Directions View On Larger Map
Our Family of FREE Listing Sites: